Slider

O PRACOWNI 3DK

Powstanie pracowni 3DK jest rezultatem wieloletnich studiów oraz pracy w najlepszych biurach architektonicznych w kraju. Czas ten umożliwił nam nie tylko zdobycie wszechstronnej wiedzy teoretycznej, ale także niezbędnego doświadczenia przy wymagających projektach zarówno w dziedzinie innowacyjnych inwestycji gospodarczych, jak i budownictwa mieszkalnego. Pozwoliło nam to rozbudować wszechstronnie swój warsztat, czego efetktem jest wypracowanie własnego, unikatowego stylu architektonicznego. W dalszym ciągu pragniemy się jednak rozwijać, bowiem architektura to nasza pasja, która dostarcza nam wiele satysfakcji.

Dowiedz się więcej

Kreatywność

Zaangażowanie

Pasja

ZESPÓŁ 3DK

Zespół 3DK tworzą utalentowani architekci, którzy odebrali wykształcenie na najlepszych wydziałach architektonicznych w Polsce. Każdy z jego członków jest wykwalifikowanym profesjonalistą, co pozwala na zagwarantowanie przez pracownie 3DK zawodowego charakteru oferowanych usług na najwyższym poziomie.

Uzyskaną wiedzę teoretyczną uzupełniamy o doświadczenie praktyczne zdobyte w trakcie wieloletniej pracy w biurach architektonicznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie tworzyć projekty dla najbardziej wymagających Klientów rozwiązując wszelkie trudności techniczne o każdym poziomie skomplikowania.

Doskonale rozumiemy reguły kształtowania przestrzeni, proporcji i funkcji danych obiektów, co pozwala nam wyjść naprzeciw każdym oczekiwaniom klienta wcielając je w życie przy zachowaniu najwyższego poziomu estetyki. Posiada to fundamentalne znaczenie dla naszej pracy, bowiem nie ograniczamy się jedynie do stworzenia na papierze architektonicznej koncepcji danej bryły, czy aranżacji wnętrza, ale także wcielamy dla Klienta ową kreskę architektoniczną w życie. Nasz Zespół złożony z wykwalifikowanych architektów tworzy spójne projekty, w których wygląd bryły idealnie współgra z aranżacją jego wnętrza. Każdy z elementów projektu jest pomyślany, aby stworzyć komplementarną całość, gdzie łączy się pożądana przez Klienta funkcjonalność z wysokim poziomem estetyki jednocześnie. W zrealizowanych przez nas pracach architektonicznych brak jest miejsca na przypadkowe rozwiązania, bowiem rozpoczynając prace koncepcyjne od razu wyobrażamy sobie każdy elementów końcowych inwestycji.

Każdym z naszych Klientów zajmujemy się zespołowo, aby przy zachowaniu wysokiego poziomu kreatywności i świeżości, osiągnąć maksymalny poziom realizacji jego potrzeb.

Architekci

Daniel Kałuziński

Daniel Kałuziński

CEO - Architekt Właściciel

Daniel Kałuziński

CEO - Architekt Właściciel

Peter Karlsson

Peter Karlsson

Specjalista od marketingu

Peter Karlsson

Specjalista od marketingu

Marcin Truty

Marcin Truty

Inżynier - konstruktor

Marcin Truty

Inżynier - konstruktor

Strona główna biura architektonicznego