previous arrow
next arrow
Slider

Projektowanie domów drewnianych Kraków, Nowy Sącz i okolice

Projekty domów drewnianych budzą duże zainteresowanie i decyduje się na nie coraz więcej rodzin. Budynki tego typu cechują ekologicznym charakterem, czerpiącym z natury. Drewno wykorzystane do budowy prezentuje się niezwykle atrakcyjnie, jednak jako materiał posiada znacznie więcej zalet. Zdecyduj się na wyjątkowy dom drewniany, zapewniając sobie i bliskim pełen komfort oraz wygodę.

Projektowanie domów drewnianych Kraków, Nowy Sącz w nowoczesnym stylu

Biuro architektoniczne 3DK Projekt zrzesza wykwalifikowanych specjalistów, którzy tworzą doskonałe pod każdym względem projekty domów drewnianych. Podczas wykonywania realizacji skupiamy się na funkcjonalności budynku, tak aby maksymalnie wykorzystać jego możliwości. Istotne są także walory estetyczne, które w znacznym stopniu wpływają na decyzję wybudowania domu drewnianego.

Projektowanie domów drewnianych Nowy Sącz, Kraków – wyjątkowa architektura

Projekty opieramy oczywiście na obowiązujących przepisach oraz wymogach budowlanych. Jest to bardzo ważny aspekt, ponieważ dom powinien być w pełni bezpieczny dla każdego z domowników. Dopasowujemy funkcjonalność wnętrz do potrzeb i preferencji całej rodziny, tak aby czuła się ona komfortowo i wygodnie.

Ocena naszych ProjektówUzyskaliśmy ocenę: 5 na 14 oddanych głosów

Strona główna biura architektonicznego