previous arrow
next arrow
Slider

Projektowanie domów Kraków, Nowy Sącz – nowoczesne projekty

Dom jest dla każdego z nas nie tylko zwykłym, budynkiem mieszkalnym, chroniącym nas przed niebezpieczeństwami, ale także oazą spokoju. Spędzamy w nim większość naszego życia, przeżywając chwile radości bądź smutku. Wspólnie z naszymi bliskimi tworzymy wspomnienia, dla których tłem są nasze wnętrza. Niezwykle ważne jest zatem, aby dom był w pełni dopasowany do preferencji poszczególnych domowników.

3DK Projekt od lat tworzy domy marzeń, skupiając się na łączeniu funkcjonalności z estetyką wykonania. Nasze projekty opieramy nie tylko na wiedzy i doświadczeniu, ale przede wszystkim na potrzebach naszych klientów.

Projektowanie domów Kraków – innowacyjna i kreatywna realizacja

Rozpoczęcie budowy wymarzonego domu jest jednym z najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka. Realizacja planu składa się z wielu etapów, które muszą być starannie dopracowane. Zanim jednak możliwe będzie postawienie pierwszych fundamentów, konieczne jest wykonanie projektu budynku. Biuro architektoniczne 3DK Projekt specjalizuje się w tworzeniu projektów domów indywidualnych, letniskowych, z bali, elewacji bądź budynków o nietypowym charakterze. Wykonujemy także projekty wnętrz, dzięki czemu jesteśmy w stanie kompleksowo zrealizować każde zlecenie.

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści, którzy indywidualnie podchodzą do każdego projektu – wkładając w niego całe serce. Połączenie wiedzy architektonicznej z kreatywnymi pomysłami sprawia, iż końcowa realizacja jest rozwiązaniem doskonałym pod każdym względem. Wysokiej jakości plan idealnie wpisuje się w obowiązujące trendy budowlane. Zastosowanie innowacyjnych i nowoczesnych materiałów budowlanych bądź wyposażenia wnętrz sprawia, że całość cechuje się niezwykłą funkcyjnością. Jesteśmy w stanie maksymalnie wykorzystać możliwości każdej realizacji, tak aby efekt końcowy zapierał dech w piersi.

Projektowanie domów Nowy Sącz – idealny plan budynku i wnętrz

Zanim przystąpimy do działania, konsultujemy nasze sugestie i koncepcje z klientem – to dla niego tworzymy dom marzeń. Dokładnie słuchamy propozycji, jednocześnie proponując własne rozwiązania. Bierzemy pod uwagę każdy szczegół, który ma bezpośredni wpływ na zaprojektowanie praktycznego budynku. Istotnym elementem są możliwości działki, które w dużym stopniu determinują ostateczny plan zabudowy, w tym wielkość budynku oraz jego kształt. Podczas projektowania ważna jest także liczba kondygnacji, rodzaj dachu, konstrukcja budynku, charakter zabudowy, garaż, piwnica, liczba pomieszczeń, energooszczędność oraz styl, w jakim budek ma być utrzymany.

Wszelką dokumentację wykonujemy w oparciu o obowiązujące przepisy i wymagania. Zaniedbanie realizacji na tym etapie wiązać by się mogło z późniejszymi trudnościami, oczywiście nie dopuszczamy do tego typu problemów. Bardzo ważne jest dla nas stworzenie doskonałego planu budynku, który użytkowany będzie bezproblemowo przez długie lata. Zależy nam także na wykonywanie projektów energooszczędnych, które nie będą generować zbędnych kosztów w późniejszym wykorzystaniu. Zastosowanie w planie technologicznych i innowacyjnych rozwiązań budowlanych sprawia, iż użytkowanie budynku będzie niezwykle wygodne.

Projektowanie domów Nowy Sącz – idealny plan budynku i wnętrz

3DK Projekt jest w stanie podjąć się skomplikowanych oraz wymagających realizacji, bowiem stopień trudności nie ma dla nas większego znaczenia. Proponujemy projektowanie budynków bądź wnętrz w wielu stylach, bez problemu zatem nasi klienci są w stanie znaleźć wśród naszych usług dom swoich marzeń. Miarą naszych realizacji jest zadowolenie naszych klientów z finalnego efektu. W portfolio zgromadziliśmy wykonane projekty, które służą obecnie w sposób funkcjonalny i użytkowy klientom, którzy nam zaufali. 3DK Projekt zaprasza do współpracy!

Ocena naszych ProjektówUzyskaliśmy ocenę: 5 na 14 oddanych głosów

Strona główna biura architektonicznego