previous arrow
next arrow
Slider

Projektowanie domów parterowych Kraków, Nowy Sącz i okolice

Projekty domów parterowych cieszą się obecnie dużym zainteresowaniem. Połączenie funkcjonalności z nowoczesnym wyglądem sprawia, ich budynek tego typu jest niezwykle komfortowy i wygodny w użytkowaniu. Umiejętnie wykorzystanie możliwości działki sprawi, że budynek maksymalnie dopasowany będzie do preferencji oraz potrzeb każdego z domowników.

Projektowanie domów parterowych Kraków – wiedza i doświadczenie

3DK Projekt to zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy wykorzystując wiedzę z dziedziny architektoniczne,j są w stanie zaprojektować wspaniałe miejsce dla całej rodziny. Dom to dla każdego z nas bezpieczna przystań, chroniąca nas i bliskich przed wieloma niebezpieczeństwami. Pomagamy zatem naszym klientom w tworzeniu wspomnień w miejscu wyjątkowym.

Projektowanie domów parterowych Nowy Sącz – nowoczesne wykończenie

Domy parterowe charakteryzują się nowoczesnym wykończeniem, dzięki czemu doskonale wpasowują się w obowiązujące trendy. Zastosowanie różnego rodzaju materiałów sprawia, iż finalny efekt zapiera dech w piersiach. Oczywiście każdy plan budynku tworzony jest przez nas w oparciu o aktualne wymogi oraz przepisy prawne. Gwarantujemy, iż współpraca z 3DK Projekt pozwoli stworzyć Twojej rodzinie niepowtarzalne miejsce na ziemi.

Ocena naszych ProjektówUzyskaliśmy ocenę: 5 na 14 oddanych głosów

Strona główna biura architektonicznego