previous arrow
next arrow
Slider

Projekty, Projektowanie wnętrz Kraków, Nowy Sącz

Projektowanie wnętrza naszego domu lub mieszkania wiąże się z ogromem obowiązków. Należą do nich przygotowanie niezbędnych kosztorysów, wycen, przygotowanie wszelkiego rodzaju planów, podjęcie współpracy z różnymi ekipami czy też zadbanie o należyte zakupy. Budowa wymaga poświęcenia nie tylko pieniądz, ale i czasu, którego czasem niestety nie mamy zbyt wiele. Dla naszego lepszego komfortu oraz pewności, że cały proces zostanie dopilnowany i poprowadzony jak należy, warto podjąć współpracę z profesjonalnym biurem architektonicznym. Praca ze specjalistami nie tylko ułatwi i rozjaśni nam wiele kwestii związanych z remontem, ale przede wszystkim oszczędzi nam czasu i zapewni profesjonalną pomoc na najwyższym poziomie.

Stwórz z nami niesamowity projekt Twoich wnętrz

Biuro Architektoniczne 3DK składa się z doświadczonych i wykfalifikowanych architektów, dla których projektowanie wnętrz Kraków / Nowy Sącz jest nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją. Jesteśmy młodym, kreatywnym zespołem, cechującym się coraz to nowymi, świeżymi pomysłami, które nieustannie staramy się wdrażać w nasze projekty. Stosujemy innowacyjne rozwiązania, które już nie raz zaskoczyły naszych Klientów, a nawet nas samych. Każdy z naszych projektów jest starannie przemyślany i dokładnie przygotowany, by w rezultacie był jak najbardziej spójny z Twoimi oczekiwaniami i potrzebami. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy jego szczegół, co świadczy o wysokiej jakości oferowanych przez nas usług oraz rzetelnej i klarownej współpracy. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas priorytetem – nic tak bowiem nie motywuje i nie napędza do dalszej pracy i do samodoskonalenia się.

Współpracuj z naszymi projektantami przy projektowaniu wnętrz w Krakowie, Nowym Sączu i okolicach

Z Twoją pomocą wdrażamy w życie pomysły i rozwiązania funkcjonalne, innowacyjne i nietypowe. Łączymy je z wyjątkową estetyką i niebanalnym wyglądem, dzięki czemu całość wnętrza jest ze sobą niezwykle spójna i kompletna. Zdobyta na przestrzeni lat fachowa wiedza oraz nasze bogate doświadczenie sprawiły, że oferowane przez nas projekty są unikatowe, różnorodne oraz dopasowane do Twoich wymagań. Dzięki temu razem tworzymy wyjątkowe wnętrza, które budują charakter całego domu, byś razem z bliskimi mógł cieszyć się ich niesamowitym klimatem. Jesteśmy architektami z zamiłowania – liczy się dla nas nie tylko sam wygląd przygotowanego projektu. Pragniemy zobaczyć w nim Ciebie i twój charakter. Charakteryzujemy się ogromnym zapałem do działania. Nasze projekty to wyjątkowe i unikatowe pomysły, ponieważ tworzone są na miarę każdego Klienta. Tak, jak każdy z nas jest jedyny i niepowtarzalny, takie są również nasze wnętrza.

Co otrzymasz w ramach współpracy przy projektowaniu wnętrz w naszym biurze architektonicznym?

Decydując się na współpracę z nami, otrzymasz pełne i niezawodne wsparcie na każdym jej etapie. Specjalnie dla Ciebie dokonamy specjalistycznej wizji lokalnej wraz z wstępną inwentaryzacją. Przeprowadzimy z Tobą rozmowę, podczas której przedstawisz nam swoją wizję, byśmy w pełni mogli się wczuć i zacząć obierać odpowiedni kierunek. Następnie rozpoczyna się proces polegający na rozplanowaniu funkcjonalnego rozmieszczenia pomieszczeń oraz mebli. Kolejnym krokiem jest stworzenie pierwszych wizualizacji, dzięki którym będziesz mógł zobaczyć, jak docelowo będzie wyglądać Twoje wnętrze. Jest to również moment na wniesienie ewentualnych poprawek lub uwag. Po zatwierdzeniu planu sporządzana jest cała niezbędna dokumentacja, która eliminuje wszelkie wątpliwości i niejasności na budowie. Jednym z ostatnich etapów jest wybór materiałów oraz wyposażenia wnętrza. Współpracując z nami możesz liczyć na nasz nadzór na terenie budowy – w razie potrzeby jesteśmy do Twojej pełnej dyspozycji, by móc wszystko dopiąć na ostatni guzik.

Ocena naszych ProjektówUzyskaliśmy ocenę: 5 na 14 oddanych głosów