previous arrow
next arrow
Slider

Projektowanie domów szkieletowych Kraków, Nowy Sącz i okolice

Projektowanie domów szkieletowych opiera się na wznoszeniu budynków z wykorzystaniem technologii szkieletowej. Plan budowy musi być zatem staranny i maksymalnie dopracowany, tak aby stworzony projekt gwarantował późniejsze bezpieczne użytkowanie.

Projektowanie domów szkieletowych Kraków – funkcjonalne domki letniskowe

3DK Projekt to zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy łączą w swoich realizacjach funkcjonalność z walorami estetycznymi. Wykorzystujemy nowoczesne i innowacyjne rozwiązania, które znacznie zwiększają komfort korzystania z budynku. Najczęściej tego typu projekt służy do wznoszenia domków letniskowych, które pełnić jednak mogą funkcję standardowego domu mieszkalnego. Wszystko zależy od zastosowania ocieplenia oraz wykończenia budynku.

Projektowanie domów szkieletowych Nowy Sącz – dopracowany projekt

Przystępując do realizacji projektu, dokładnie zapoznajemy się z wymaganiami naszych klientów. Doświadczenie i wiedza umożliwiają nam także proponowanie funkcjonalnych rozwiązań, które na pewno spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wszelkie działania wykonujemy zgodnie z obowiązującymi wymogami oraz przepisami prawnymi, dbając o oddanie projektu doskonałego pod każdym względem. Gwarantujemy, iż współpraca z biurem architektonicznym 3DK Projekt to usługa wykonana na najwyższym poziomie!

Ocena naszych ProjektówUzyskaliśmy ocenę: 5 na 14 oddanych głosów

Strona główna biura architektonicznego