previous arrow
next arrow
Slider

Projekt, Projektowanie domów ekologicznych Kraków Nowy Sącz

Projekty domów ekologicznych są doskonałym rozwiązaniem dla rodzin, którym zależy na wybudowaniu domu energooszczędnego, bezpiecznego nie tylko dla domowników, ale także dla środowiska naturalnego. Projekt tego typu maksymalnie dopasowany jest do preferencji oraz potrzeb całej rodziny, bowiem oparty jest na funkcjonalnym planie.

Projektowanie domów ekologicznych Kraków, Nowy Sącz o wyjątkowym charakterze

3DK Projekt to biuro architektoniczne z wieloletnim doświadczeniem. Zespół wykwalifikowanych specjalistów podczas realizacji zlecenia łączy walory estetyczne z praktyczną stroną budynku. Indywidualnie podchodzimy do każdego projektu, tworząc go w oparciu o wymogi budowlane i obowiązujące przepisy. Projekty domów ekologicznych wykorzystują przyjazne dla naszej planety technologie, instalacje oraz systemy.

Projektowanie domów ekologicznych Nowy Sącz, Kraków bezpiecznych dla środowiska naturalnego

Współpraca z 3DK Projekt to gwarancja otrzymania projektu, który umożliwi zaoszczędzenie dużych nakładów energii. Odpowiednie rozmieszczenie pomieszczeń sprawia, że dom cechuje się ekonomicznym charakterem i użytkowany może być wydajnie przez długie lata. Zapewniamy pełne zadowolenie z finalnego efektu, bowiem świadczymy usługę projektowania najwyższej jakości.

Ocena naszych ProjektówUzyskaliśmy ocenę: 5 na 14 oddanych głosów

Strona główna biura architektonicznego