previous arrow
next arrow
Slider

Projekty, Projektowanie domów na pochyłej działce Kraków, Nowy Sącz

Wielkość i rodzaj podłoża działki mają bezpośredni wpływ na finalny efekt domu. Projekty domów na pochyłej działce wymagają uwzględnienia naturalnych warunków glebowych. Oczywiście niezwykle ważne jest oparcie projektu na specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu, tak aby dom był w pełni bezpieczny w użytkowaniu.

Projektowanie domów na pochyłej działce Kraków, Nowy Sącz niezależnie od trudności

Spadek terenu może mieć zróżnicowaną formę. Biuro architektoniczne 3DK Projekt jest w stanie stworzyć doskonały projekt domu na pochyłej działce, niezależnie od poziomu trudności. Plan budowy wykonywany jest przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy doskonale wiedzą, jakie rozwiązania należy wykorzystać. Podczas tworzenia projektu bierzemy pod uwagę nie tylko charakter działki, ale także wymagania oraz potrzeby każdego z domowników.

Projektowanie domów na pochyłej działce Nowy Sącz, Kraków z podpiwniczeniem

Maksymalne wykorzystanie możliwości działki pochyłej pozwala wybudować dom funkcjonalny i wygodny w użytkowaniu. W naszych projektach stosujemy zazwyczaj częściowe bądź całkowite podpiwniczenie, którego urządzenie jest w pełni dowolne. Podejmując współpracę z 3DK Projekt otrzymujesz gwarancję, iż stworzy bezpieczną przystań dla całej rodziny.

Ocena naszych ProjektówUzyskaliśmy ocenę: 5 na 14 oddanych głosów

Strona główna biura architektonicznego