previous arrow
next arrow
Slider

Projekty, Projektowanie domów pasywnych Kraków, Nowy Sącz

Projekty domów pasywnych cieszą się coraz większą popularnością, głównie za sprawą zwiększania się świadomości społeczeństwa odnośnie ochrony środowiska naturalnego. Finalna realizacja planu budowy cechuje się znacznie niższym zapotrzebowaniem energetycznym niż projekty domów tradycyjnych.

Projektowanie domów pasywnych Kraków, Nowy Sącz bezpiecznych dla planety

3DK Projekt specjalizuje się w tworzeniu projektów każdego rodzaju. Domy pasywne wymagają niewielkich nakładów finansowych w odniesieniu do ogrzewania. Odpowiednie usytuowanie budynku w połączeniu z rozwiązaniami ekologicznymi (energią słoneczną, energią ziemi) sprawia, iż dom jest niezwykle wygodny i komfortowy w użytkowaniu. Projekt jest zatem nie tylko bezpieczny dla domowników, ale także dla środowiska naturalnego.

Projektowanie domów pasywnych Nowy Sącz, Nowy Sącz o funkcjonalnym charakterze

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści, posiadający szeroką wiedzę z dziedziny architektonicznej. Znając specyfikę projektowania, jesteśmy w stanie tworzyć doskonałe pod każdym względem plany budowy. Współpraca z biurem 3DK Projekt to możliwość zbudowania domu pasywnego, który stanie się bezpieczną przystanią dla całej rodziny. Zagwarantuj sobie i bliskim wymarzone miejsce do tworzenia wspomnień!

Ocena naszych ProjektówUzyskaliśmy ocenę: 5 na 14 oddanych głosów

Strona główna biura architektonicznego